1(001).jpg1. Nasza historia

Materiał dekoracyjny KASARO Co., LTD koncentruje się na najwyższej jakości produktów mozaiki i płytek od ponad 10 lat w Chinach. Zaczęło się jako mały operacji, ale teraz stały się jednym z wiodących dostawców w produkty mozaika w Chinach.

Dzisiaj, KASARO był jednym z czołowych producentów wysokiej jakości produktów mozaika, takie jak: mosaic tile、custom mozaika pattern、peel i kij tile、mosaic panel、wood mozaiki i itp.2. nasze fabryki

KASARO znajduje się w pobliżu Shanghai, w Chinach Zhejiang. Jako globalny dostawca w mozaika KASARO jest stworzyć wartość dodaną dla klientów na całym świecie.

KASARO wprowadzony zrobotyzowanych linii produkcyjnej w Y2017 i jest tylko jeden dostawca Chiny zrobić robota mozaika niestandardowych wzór produkcji.

  

3. nasz produkt

KASARO produktów obejmuje następujące czynności:

1, Płytki mozaikowe

2, wzór mozaiki niestandardowe

3, 3D paneli drewnianych

4, Dachówka Peel i Memory stick

....


Dostarczamy produkty mozaika całego świata do szerokiej gamy firm na całym świecie, począwszy od dużych międzynarodowych organizacji do małych firm indywidualnych.4. produkt aplikacji

Mozaika produkty są szeroko stosowane w naszym codziennym życiu, takich jak dom dekoracyjne, dom projekt, łazienka dekoracyjne:

---Salon ścienne i podłogowe

---Pas ściany kuchni

---Łazienka ściany i podłogi

---Basen deco

Mozaika wzór, który z naszej drugiej linii produkcyjnej i unikalny system przez robota i komputerze, należy użyć Twój idealny obraz i możemy można zrobić sztuki produktów dla Ciebie.

4.jpg

5. nasze świadectwo

Czujemy się zawsze, że wszystkie sukces naszej firmy jest bezpośrednio związane z jakości produktów, które oferujemy. Spełniają najwyższe wymogi jakości, zgodnie z ISO9001, ISO14000:14001 SGS wytyczne i nasz system rygorystycznej kontroli jakości.

6. produkcja sprzętu

Są zdolne do miksowania i produkcji nieskończoną liczbę produktów mozaika i oferują jedne z najbardziej zaawansowanych możliwości produkcyjne dostępne, w tym niestandardowych formowania i obróbki.

                           


7. produkcja rynku

Mamy klientów zarówno rynek krajowy, jak i oversea rynku. Wszystkie transakcje sprzedaży można mówić płynnie po angielsku, dla dobra komunikacja. Naszym głównym rynkiem sprzedaży:

Ameryka Północna 70%

Ameryce Południowej 15%

Zachodni Unia 10%

Pozostałe 5%


8. nasze usługi

Oprócz istniejących już produktów formowane KASARO również mogą wytwarzać produkty mozaika według rysunków lub próbek z naszych klientów. Kontroli jakości produktu, krytycznie na każdym kroku podczas produkcji od cięcia surowca do montażu w siatkę. Oferujemy wsparcie techniczne, które jest drugim żadne. ...