Rozmieszczenie płytek mozaiki

- Jan 23, 2018-

1, mozaika i dachówka w porównaniu do ogłoszenia przy układaniu:

Ogólne płytki chodnikowe z cementem może być, ale brukowanie zaleceń mozaika z hakami. Ponieważ gęstość mozaiki jest stosunkowo wysoka, szybkość wchłaniania wody jest niska, jeśli ściana nie jest gładka, efekt adhezji nie jest dobrym haczykiem, brukowanie nie może zagwarantować trwałości mozaiki. Ponadto mozaika do układania nawierzchni, aby prosić profesjonalistów o wykonanie konstrukcji, nie może dowolnie układać, ponieważ do wymagań procesu jest stosunkowo wysoka, gładkość i chwyt szwu wymaga pewnych umiejętności.

2, codzienne sprzątanie płytki mozaiki Środki ostrożności:

Wytrzyj czystą wodą i chłonną bawełnianą szmatką, możesz je wyczyścić. Ponieważ powierzchnia mozaiki jest stosunkowo płaska, niełatwa do brudzenia, więc w czasie czyszczenia jest również bardzo wygodna. Dodatkowo można również użyć neutralnego środka rozjaśniającego, aby przetrzeć, aby pomóc powierzchni mozaiki zachować światło.

3, mozaika w nawierzchni sezonu:

Nie ma określonego limitu czasowego na układanie mozaiki. Ale najlepiej jest unikać konstrukcji latem i zimą. Lato, gdy pogoda jest zbyt gorąca, sprawi, że klej będzie kwaśny, nie sprzyja mozaice mocno związanej w ścianie, a zima zbyt zimna również wpływa na przyczepność kleju. Maj lub czerwiec - efekt mozaiki brukowej jest najlepszy.