Nowy trend płytek ceramicznych na rynku międzynarodowym

- Jan 23, 2018-

W dobie ciągłych nowości i zmian zapotrzebowanie ludzi na płytki dekoracyjne rośnie, co zmusza producentów płytek do przyspieszenia tempa rozwoju nowych produktów i nieustannie wprowadza nowe produkty, aby zaspokoić różne potrzeby konsumentów. W ostatnich latach na międzynarodowym rynku płytek ceramicznych pojawiło się pięć popularnych trendów.

Jednym z nich jest szokujący typ. Płytki są mocno tonalne, takie jak złoto i czerń, zieleń i fiolet, każdy wzór i kolor płytek mają różne niesamowite miejsce, bardzo popularne w pogoni za architektami osobowości i konsumentami. Po drugie, konserwatywny typ nostalgii. Ten rodzaj płytek jest głównie w kolorze morelowym i jasnoniebieskim, projekt na korzyść 13, 14 wieku wzorca kościelnego, wzory retro odzież sąd europejski i starożytny grecki portret, itp., Od kompozycji do koloru są hojne, zakup klientów należą do konserwatywnej klasy średniej, szukają reguł chwili, a nie dewiacji.

Trzy to żywy, przedsiębiorczy typ. Ten rodzaj płytek ceramicznych przywiązuje wielką wagę do poczucia epoki, wzór to głównie pomarszczona tkanina, odcień wykorzystuje czerwień wina, ciemna zieleń i ciemnoniebieski, i tak dalej, w specjalnym wiele wklęsłych i wypukłych wzorów linii , może dostosować światło wewnętrzne chromy, może wytworzyć bardzo silny trójwymiarowy zmysł. Tak więc 20 lub 30-latek, który ma poczucie świeżości, jest za.

Cztery to delikatny kobiecy typ. Ten rodzaj płytek do miękkiego błękitu, różu na myśl przewodnią, wzorowany na serii kwiatów ze wzorem piórkowym, absolutnie kobiecych, bardzo dojrzałych kobiet, zwłaszcza kobiet w średnim wieku.

Pięć to młody typ administracyjny. Projekt tego rodzaju płytek ceramicznych jest bardziej wciągający, kolor preferuje miękkie różowe lub jaśniejsze serie kolorów, objętość jest bardziej ciężka, niezbyt przyciągająca wzrok, może współpracować z tożsamością ponad 30-letniego młodego kierownictwa, zakochują się od pierwszego wejrzenia.