Glazura ceramiczna mozaika

Glazura ceramiczna mozaika

Błyszcząca biała glazura jest jednakowa w każdym kawałku. Przeznaczony do stosowania na ścianach i lekkich podłogach, ta mozaika idealnie nadaje się na backsplash, prysznic lub puderniczkę. Ta beżowa dachówka oferuje subtelne zainteresowanie wieloma dekorami w stylu. Sparuj z innymi produktami lub użyj samodzielnie, aby ukończyć wyjątkowe ...

Szczegóły produktu


Błyszcząca biała glazura jest jednakowa w każdym kawałku. Przeznaczony do stosowania na ścianach i lekkich podłogach, ta mozaika idealnie nadaje się na backsplash, prysznic lub puderniczkę. Ta beżowa dachówka oferuje subtelne zainteresowanie wieloma dekorami w stylu. Sparuj z innymi produktami lub użyj samodzielnie, aby dopełnić swój niepowtarzalny wygląd.


Ceramiczna mozaikowa płytka kwiatowa Biała wykonana jest w stu procentach z porcelany, dzięki czemu jest odporna na mróz. Ta mozaika nadaje się do zastosowań, takich jak backsplash kuchni, łazienka, ściana prysznicowa, basen, ściany cech i jest montowana z siatką dla łatwej instalacji. Jeśli szukasz przejściowej (można ją wykorzystać zarówno w tradycyjnym, jak i współczesnym otoczeniu) dekoracji, nie możesz przegapić tej mozaiki.


KSL-16067(001).jpg

Zapytanie