KASARO w Düsseldorfie - luksusowa jakość życia

- Oct 24, 2018-


展会标题


Glasstec - wiodące międzynarodowe targi

Glasstec   została założona w 1970 roku i odbywa się co dwa lata. Jest to jedna z największych wystaw światowego przemysłu szklarskiego. Glasstec wyznacza nowe standardy pod każdym względem. Poznaj siłę innowacji w dziedzinie szkła, koncentrując się na najważniejszych rynkach w branży. Tutaj wyznaczane są trendy, które przesuwają przyszłość szkła. Od dziesięcioleci firma glasstec jest wiodącym miejscem spotkań w branży i prezentuje rozwiązania techniczne. Unikalna prezentacja w połączeniu z nową, przełomową koncepcją konferencji na konferencji glasstec sprawiają, że targi stają się absolutnie gorącym punktem.


Wystawa szkła hutniczego 2018 (glasstec 2018) w Düsseldorfie w Niemczech odbędzie się w Düsseldorf Exhibition Center w dniach od 23 do 26 października 2018 roku. Jako wiodące na świecie wydarzenie branży szklarskiej, glasstec 2018 stał się doskonałą platformą dla międzynarodowych firm do komunikowania się. ze sobą i wejść na rynek globalny.


Jesteśmy zaszczyceni mogąc wziąć udział w tej wystawie i obejrzeć ją w obszarze mozaiki szklanej. Pokazujemy mozaikę Agate, szkło z recyklingu i tak dalej. Istnieją różne rozmiary dla twojego chioce. Odbicie wystawcy jest doskonałe, co pokazuje, że są bardzo zainteresowani naszymi produktami.


Na tej wystawie przygotowaliśmy wiele sposobów pokazania naszej tajnej broni - Wzoru Mosaic, który przyciągnął uwagę wielu gości, a KASARO jest pierwszym i jedynym, który może produkować wzór mozaiki za pomocą automatu w Chinach.


BoothZhejiang KASARO New Decorative Material Co., Ltd
Dodaj: No.777 Hangmu Road, Jinhuo Village, Qianyuan Town, Zhejiang, Chiny
Tel: + 86-571-88964783
Faks: + 86-571-88964782
Kontakt: Alex Min
Telefon komórkowy: + 86-18042324525
E-mail: alex@kasaromosaic.com