Dlaczego płytki mozaikowe stają się standardem dla szlachty?

- Jan 23, 2018-

Mozaika jako forma dekoracji architektonicznej pojawiła się po raz pierwszy w mnożce z okresu 2000-2000 pne Mezopotamia Mezopotamia. Gdy byli w starożytnej Grecji, arystokraci dekorowali swoje domy, a nawet grobowce w mozaice, aby ukazać ich szlachetną tożsamość.

W czasach współczesnych mozaiki ścienne są bardziej rodzajami płytek ceramicznych, jest to szczególny sposób cegły, generalnie przez dziesiątki małych kawałków cegieł, tworząc stosunkowo dużą cegłę. Dzięki małym i wykwintnym kolorowym funkcjom są szeroko stosowane w pomieszczeniach na małą skalę, na ścianach i na zewnątrz dużych małych ścian i ziemi.

Ze względu na mały rozmiar można tworzyć puzzle, aby uzyskać efekt gradientu. Jeśli twoja łazienka jest duża, efekt oświetlenia jest dobry, może wybrać, czyszczenie z pewnością jest lepsze niż inne płytki.

Gdzie jest mozaika?

Niedbale przejdź na rynek materiałów budowlanych, najczęściej spotykana szklana mozaika ceglana może sprzedać ponad 300 płaskich, ceramicznych mozaik ponad 500 płaskich, ponad 3000 kolaży.

W Chinach, 100㎡ House może używać mozaiki 7, 8㎡ Cegła jest zdecydowanie wielkim singlem, więcej razy, mozaiką, podobnie jak dekoracja ściany łazienki na linii talii.

Teraz cegła z mozaiki nie jest podobna do rzymskiej szlachty jako klejnotowa złota folia do naklejek ściennych, w końcu droga gdzie?

W rzeczywistości nie dzieje się tak ze względu na wysokie koszty surowców, ale w procesie produkcyjnym o zbyt dużej stracie.

będzie to cała płytka (szkło, marmur, metal itp.) do standardowych cząstek, strata aż 15%, w celu zapewnienia, że ​​kolor materiałów jest zasadniczo zgodny, ta część straty materiału wynosi 10% , są nieregularne kształty cząstek, które należy wyrzucić ...