Panele dekoracyjne 3D

Z Kasaro, który daje efekt życia 3D na ścianach, nigdy nie był tak szybki i prosty. Efekt przywołuje wspomnienia słodkiej, ciemnej lub białej czekolady w barach lub kwadratach, ale na końcu zawsze tego chcemy. To jak "najlepsza szwajcarska czekolada", zobaczysz swoje przestrzenie i będziesz chciał je zjeść.

Szczegóły produktu


1 (001) .jpg

Z Kasaro, który daje efekt życia 3D na ścianach, nigdy nie był tak szybki i prosty. Efekt przywołuje wspomnienia słodkiej, ciemnej lub białej czekolady w barach lub kwadratach, ale na końcu zawsze tego chcemy. To jak "najlepsza szwajcarska czekolada", zobaczysz swoje przestrzenie i będziesz chciał je zjeść.2 (001) .jpg

Panele ścienne przeznaczone są do użytku wewnętrznego i mogą być wykorzystywane do zastosowań domowych i komercyjnych. Należy pamiętać, że obrazy i rzeczywisty produkt mogą nieznacznie różnić się kolorem ze względu na różne źródła światła, a także ekrany. Są łatwe do zainstalowania przez każdego, kto to robi. Mogą być cięte za pomocą elektrycznej piły lub piły stołowej.
W rzeczywistości nasze panele są lepsze niż drewno odzyskane, ponieważ mają głębszą strukturę drewna, a także produkt jest bardziej "czysty", ponieważ jest wykonany z nowego drewna, które zostało poddane termicznej modyfikacji (bez insektów i bakterii w naszym drewnie). Zmień wygląd każdego pomieszczenia, dodając naturalne piękno drewna do wystroju domu. Panele ścienne z drewna 3D to prawdziwy produkt z starego drewna, który tworzy unikalne rozwiązanie projektowe dla odzyskanych tarcicy jako naklejek ściennych lub stylistyki wnętrz ze starego drewna.

Zapytanie