Drewniana okładzina ścienna

Oferuje trwałą i płaską powierzchnię roboczą, pozwalającą na łatwe wypełnianie szerokiej gamy projektów. Wykończona z precyzją i dbałością o szczegóły, panel drewniany Kasaro zapewnia klasyczny wygląd i inspiruje możliwości projektowania, aby odmienić dom.

Szczegóły produktu


1 (001) .jpg

Oferuje trwałą i płaską powierzchnię roboczą, pozwalającą na łatwe wypełnianie szerokiej gamy projektów. Wykończona z precyzją i dbałością o szczegóły, panel drewniany Kasaro zapewnia klasyczny wygląd i inspiruje możliwości projektowania, aby odmienić dom. Dzięki szerokiej gamie kolorów i szerokości możesz stworzyć własny wygląd. Wybór typu konstrukcji zapewnia także elastyczność instalacji w celu uniknięcia unikalnych potrzeb w Twojej przestrzeni.

2 (001) .jpg

Dodając ponadczasowe piękno do Twojej przestrzeni, panele drewniane Kasaro zapewnią piękny wygląd w Twojej przestrzeni. Te panele z pewnością poprawią ogólny wygląd Twojego domu.

Panel z litego drewna jest wyrzeźbiony, aby stworzyć żywą fakturę i wyjątkowe bogactwo właściwości w każdej desce. Elegancja i wygląd podłogi stworzy piękne złudzenie w Twoim domu. Panel naścienny jest bardzo przydatny, może być stosowany w hotelach, środowisku biurowym, mieszkalnym, szpitalach i tak dalej. Różne miejsca będą miały różne efekty.

Zapytanie