Arkusze z paneli ściennych z drewna

Nowy gorący trend w projektowaniu ścian, panele z drewna mozaikowego wykonane z prawdziwych gatunków drewna litego. Wykończone z precyzją i dbałością o szczegóły, panel z litego drewna Kasaro zapewnia klasyczny wygląd i inspiruje możliwości projektowania w celu przekształcenia domu.

Szczegóły produktu


1 (001) .jpg

Nowy gorący trend w projektowaniu ścian, panele z drewna mozaikowego wykonane z prawdziwych gatunków drewna litego. Wykończone z precyzją i dbałością o szczegóły, panel z litego drewna Kasaro zapewnia klasyczny wygląd i inspiruje możliwości projektowania w celu przekształcenia domu. Dzięki szerokiej gamie kolorów i szerokości możesz stworzyć własny wygląd. Wybór typu konstrukcji zapewnia także elastyczność instalacji w celu uniknięcia unikalnych potrzeb w Twojej przestrzeni.

2 (001) .jpg

Tworzenie żywej tekstury i wyjątkowego bogactwa charakterystyk w każdej desce. Elegancja i wygląd podłogi stworzy piękne złudzenie w Twoim domu. Ten trwały bieżnik może być poplamiony, aby uzupełnić twój wystrój. Idealny wybór do podłóg Rustic. Współdziała z dopasowującym się pionkiem, aby nadać klatce schodowej nowy, bogaty wygląd. Każda deska jest indywidualnie oskrobana przez rzeczywiste ludzkie ręce, a nie przez maszynę, dzięki czemu podłoga jest zużyta i wygląda bardziej rustykalnie; prawdziwa, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju podłoga. Oferuje trwałą i płaską powierzchnię roboczą, co pozwala w prosty sposób realizować szeroką gamę projektów.

Zapytanie